Przydatne, szybkie i niezniszczalne wehikuły. Auta niesztampowe, małe, mające wprost opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o kolosalnej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, żeby podnieść zadowolenie nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w obecnych czasach wozy elektryczne lub AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć samochód do kontaktu i pozostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy są w stanie przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie samochody mogą zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – opustoszałego pola, albowiem po prostu się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są też oryginalne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie machiny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o szybujących samochodach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób oraz patentować takie samochody? To na pewno byłoby porywające doświadczenie dla smakoszy aut oraz pospolitych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w okresach antycznych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby błądzić przez wiele godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różnorodne pierwotne wozy.

systemy multimedialne

Radioodtwarzacz

nawigacja AVIC-F980BT

głośniki komponentów e pioneer